Program

TOTÁLNÍ NASAZENÍ, VISION DAYS, DERATIZÉŘI – Kluboffky tour 2019
20:00
Totální nasazení, které v příštím roce oslaví třicet let na česko-slovenské hudební scéně vyráží na druhou část svého turné k aktuálnímu albu KAZOO OR DIE! (CD/LP). Po úspěšném jarním turné po kulturních domech zavítá kapela[...]
TIMUDEJ + CIRCUS PROBLEM
20:30
Písek se otřese v základech, bude velká tancovačka. Černošicko-balkánská kapela Timudej je pověstná energií nabitými koncerty. Skupina Circus Problem je charakteristická svojí neskutečnou energií a šmrncem, který ji dodává individualismus jednotlivých členů.
LILI VILID + FEEL MACHINE + 1 ST CHOICE
20:00
Tour Wasteland navazuje na vydání prvního EP kapely Lili Vilit. Jako hosté zahrají pražští 1st Choice a místní Feel Machine.
ZVLÁŠŇÝ ŠKOLA + POD STOLEM
20:30
Svérázná a osobitá kapela Zvlášňý škola produkující svižný punk-rock, vznikla ve Kdyni v roce 1992. Společně s nimi zahraje plzeňská partička Pod stolem.
PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE  – 30 let svobody
20:30
(Janíček, Brabenec, Kvasnička, Judl, Babka) Koncert kultovní undergroundové skupiny k 30. výročí Sametové revoluce.
BRATŘÍČKU ZAVÍREJ VRÁTKA – pocta Karlu Krylovi – 30 let svobody
19:00
V podání hudebníka Petra Samšuka zazní veškeré zásadní písně z bohaté Krylovy tvorby.
SPS + E!E – Pogo tour 2019
20:30
Tradiční tour spřátelených punkových kapel. Prostě řádnej punkovej mejdan!
JAKOFAKT? + SPLAŠENÝ KONĚ
20:30
Koncert píseckých kapel. Jakofakt?, jejich hudební různorodost má nejblíže folk-punku. Splašený koně je kapela snoubící životní zkušenost a dravost mládí v „takovej pohodovej bigbítek“.
Lis 30 @ 20:30
UNITED FLAVOUR
20:30
United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží[...]